Opbergkast Famosa 3 deurs 2 lades 2 open vakken stone grey decor
Vragen over dit product? Neem contact met ons op.
Opbergkast met softclose in Stone Grey decor
- Eigentijdse uitstraling in Stone Grey
- Push to open lades en deuren, softclose bij deuren
- Onderhoudsvriendelijke afwerking
- Slanke poten in Stone Grey
- Grotendeels voorgemonteerd
De meubelen uit de Famosa serie hebben een melamine afwerking in Stone Grey, een effen grijstint met een matte, vlakke structuur. Deze neutrale kleur geeft de meubelen een strak en modern karakter. De poten in dezelfde kleur zorgen voor een rustig en samenhangend geheel. Dankzij de onderhoudsvriendelijke afwerking zijn de meubelen praktisch in dagelijks gebruik en tegelijk mooi om te zien.
Met een hoogte van 150 cm, breedte van 150 cm en diepte van 45 cm is deze opbergkast een praktische en stijlvolle toevoeging aan je interieur. De kast heeft drie deuren, twee laden en twee open vakken. Achter elke deur bevindt zich een legplank, ideaal voor het netjes opbergen van spullen. De open vakken zijn perfect om boeken of decoratieve accessoires in uit te stallen. Leuk detail: zet je favoriete items extra in de spotlight met ledstrips op maat (optioneel, verlichting tegen meerprijs).
Dankzij het push to open systeem open je de lades en deuren eenvoudig met een lichte druk. De deuren zijn daarnaast voorzien van softclose, waardoor ze rustig openen en sluiten. Een klein duwtje bij het sluiten zorgt dat ze netjes dicht gaan. Het meubel wordt grotendeels gemonteerd geleverd; je hoeft alleen de poten nog te bevestigen.
De Famosa serie is verkrijgbaar in twee kleurvarianten: Stone Grey en Misty Oak. Combineer deze opbergkast met andere meubelen uit de serie in Stone Grey voor een strak en modern geheel, of mix met elementen in Misty Oak voor een subtiel contrast met warme accenten. Dankzij de uniforme vormgeving laten beide kleuren zich moeiteloos combineren, zowel met elkaar als met verschillende zitmeubelen en woonaccessoires.
Onderhoudstips: reinig met een licht vochtige doek en droog direct na met een droge doek, zonder druk uit te oefenen. Voor een grondige reiniging adviseren wij om het meubel maandelijks schoon te maken met Multi Cleaner. Ter bescherming van de vloer raden wij aan om vilt aan te brengen onder de poten.
Artikelnummer | 10479102 |
Uitvoeringen |
|
Afmetingen |
|
Gerelateerde Categorieën
De voordelen van Maron
- Meerdere formules onder één dak
- Zeer snelle levertijden op meubels
- Aanhanger te leen of busje te huur
- Zowel online als offline
- Gratis advies van onze interieuradviseurs

Openingstijden Maron Terborg
Maandag t/m donderdag | 10:00 tot 18:00 |
Vrijdag (koopavond) | 10:00 tot 21:00 |
Zaterdag | 10:00 tot 17:00 |
Zondag | 12:00 tot 17:00 |

Gratis advies van onze interieuradviseurs
Kom je er zelf niet helemaal uit? Plan gratis een afspraak voor een advies op maat door één van onze interieuradviseurs!
Meer informatieDe voordelen van Maron
- Meerdere formules onder één dak
- Zeer snelle levertijden op meubels
- Aanhanger te leen of busje te huur
- Zowel online als offline
- Gratis advies van onze interieuradviseurs

Openingstijden Maron Terborg
Maandag t/m donderdag | 10:00 tot 18:00 |
Vrijdag (koopavond) | 10:00 tot 21:00 |
Zaterdag | 10:00 tot 17:00 |
Zondag | 12:00 tot 17:00 |

Gratis advies van onze interieuradviseurs
Kom je er zelf niet helemaal uit? Plan gratis een afspraak voor een advies op maat door één van onze interieuradviseurs!
Meer informatie